Prehrať video o co je to joga nidra

Joga Nidra

Joga Nidra je úžasný spôsob relaxácie a meditácie. Joga Nidra doslova znamená jogový spánok. Tí, ktorí ju praktizujú vám však potvrdia, že viac, ako spánkom je prebudením. Do oddýchnutého, spokojného a prepojeného Ja.

Čo je Joga Nidra a pre koho je určená

Čo je to Joga Nidra

Joga Nidra zahŕňa úplnú fyzickú, mentálnu a emocionálnu relaxáciu...Je to stav vedomia, ktorý nie je ani spánkom, ani bdením, ani sústredním, ani hypnózou. Môže byť definovaný, ako zmenený stav vedomia.

Kumar 2012

Pre začiatočníkov

Láka vás meditácia, ale bojíte sa, že neobsedíte? Alebo, že to robíte nesprávne, lebo stále nad niečim premýšľate? Joga Nidra prebieha v ľahu. Vašou jedinou úlohou je počúvať môj hlas, ktorý vás sprevádza meditáciou prakticky neustále. Pamätajte Joga Nidra, sa nedá robiť zle.

Uvoľňuje telo a myseľ

V Joga Nidre nájde každý to, čo potrebuje. Či už je to hlboká relaxácia tela a mysle alebo spirituálna hĺbka. Je to technika vhodná pre každého. Od zaneprázdneného človeka, ktorý sa potrebuje zastaviť a zrelaxovať, až po skúseného jogína, ktorý túži prehĺbiť svoju prax.

Prehrať video

Online kurz Joga Nidra do hĺbky

Naučte sa praktikovať Joga Nidru tak, aby ste z nej získali čo najviac. Dostaňte sa do stavu hlbokej relaxácie a prepojenia so sebou. Vďaka tomu kurzu sa krok za krokom naučíte, ako táto meditácia funguje a ako ju praktikovať v domácom prostredí.

Začiatky s Joga Nidrou

Všetky typy Joga Nidry zdôrazňujú dôležitosť nastavenia prostredia a polohy pred začatím relaxácie. Je kľúčové, aby bolo telo v takom kľude, že nebudete pociťovať žiadnu potrebu sa pohnúť. Dosahujete taký pocit odpútania, ako keby ste telo vôbec nemali. 

Dostávaj novinky

Prihlás sa do newslettra, aby ti neušla nová meditácia. Do mailu ti budú chodiť nové videá, články či informácie o hodinách, ktoré učím naživo.