julia michalekova julmia

O mne

Moje meno je Júlia Micháleková a meditácie, relaxácie a mindfulness aktívne učím od roku 2020.

Prvykrát som však do kontaktu s nimi prišla omnoho dávnejšie. Okolo roku 2012, v čase, keď som viedla tím ľudí v rámci online marketingovej agentúry a skúmala som, ako sa stať lepšou leaderkou. Odpoveďou boli práve rôzne mindfulness cvičenia.

Pred pár rokmi som prvykrát vyskúšala Joga Nidru a tak mi učarovala, že som sa rozhodla ju aj učiť. Urobila som si certifikát a odvtedy som odučila niekoľko offline kurzov, workshopov a uverejnila množstvo online meditácií, ako aj ucelených online kurzov.

Teší ma, že môžem moje biznisové a marketingové poznatky kombinovať s učením týchto techník.

Som certifikovaná lektorka:

  • Mindfulness
  • Joga Nidry
  • Klasických meditácií
  • Dychových cvičení
  • Licencovaná hypnoterapeutka
 
Hypnoterapiu som študovala na 
British Hypnosis Research and Training School u jedného z najuznávanejších odborníkov na hypnoterapiu súčasnosti Stephena Brooksa. Štúdiu je akreditované Britskou Association for Professional Hypnosis a tiež Psychotherapy and the General Hypnotherapy Standards Council.
 

Za svoje životné poslanie považujem zdieľanie mojich znalostí a zručností s ďalšími ľuďmi, aby aj oni zažívali spokojnosť v živote či v práci. Aj preto som založila tento projekt.

Julmia ti prináša stovky praktických a overených nástrojov pre udržateľné nastavenie mysle. Pre pocit pokoja, vďačnosti a sily do každodenného života v dobe rýchlych zmien, chaosu a stresu.

Julmia je dovolenka pre tvoju myseľ, ktorú si môžeš dopriať pokojne aj každý deň. 

 

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi na info@julmia.sk alebo ma kontaktujte cez sociálne siete: