Veľká novinka: Meditovať.online sa mení na Julmia

meditovat online julmia
Bookmark
ClosePlease login

Ahojte, mám veľkú novinku! 

Meditovať.online sa mení na Julmia. Dôvod tejto zmeny je jednoduchý. Meditovať už dlho nevystihuje to všetko, čo robím. Okrem meditácií sa venujem aj:

  • Relaxačným technikám
  • Sebarozvojovým techníkam a práci s mysľou
  • Mindfulness
  • Dychovým cvičeniam
  • Hypnóze
  • A čoskoro začnem študovať aj životný koučing.

Navyše chcem tento projekt šíriť medzi ešte viac ľudí. Do témy mindfulness, relaxácií a  sebarozvoja chcem priniesť viac ľahkosti, nadhľadu a slnka. Preto som si vybrala názov a komunikačný koncept: Julmia, Dovolenka pre tvoju myseľ

Názov vychádza z: 

  1. Názvu mesiaca Júl. Je to mesiac spájaný s dovolenkami, teplom, chillom.🌞
  2. Môjho mena Júlia Micháleková.

Julmia ti prináša stovky praktických a overených nástrojov pre udržateľné nastavenie mysle. Pre pocit pokoja, vďačnosti a sily do každodenného života v dobe rýchlych zmien, chaosu a stresu. 

Možno aj ty patríš medzi ľudí, pre ktorých je dovolenka čas, kedy sa konečne uvoľnia, zbavia stresu či úzkostí. Alebo si konečne nájdu čas na seba a na všetky tie cool veci, ktoré sa chcú naučiť o sebe či o svete. Už nemusíme čakať na dovolenku, aby sme si toto všetko dopriali. Julmia je dovolenka pre tvoju myseľ, ktorú si môžeš dopriať pokojne aj každý deň.

Naďalej sa môžeš tešiť na:

Verím, že sa je na čo tešiť a že si na zmenu rýchlo zvykneš. ❤️

Júlia Micháleková

Meditácie, relaxácie a mindfulness aktívne učím od roku 2020. Prvykrát som však do kontaktu s nimi prišla omnoho dávnejšie. Okolo roku 2012, v čase, keď som viedla tím ľudí v rámci online marketingovej agentúry a skúmala som, ako sa stať lepšou leaderkou. Odpoveďou boli práve rôzne mindfulness cvičenia. Mám certifikát učiteľky mindfulness, joga nidry, klasických meditácií, dychových cvičení a som vyštudovaná hypnoterapeutka.

Podpor tento projekt a získaj viac​

Cieľom tohto projektu je dopriať dovolenku pre myseľ čo najväčšiemu počtu ľudí na Slovensku. Preto je väčšina obsahu, ktorý tvorím úplne zadarmo. Ak chceš tento môj cieľ podporiť finančne, môžeš tak urobiť zakúpením online kurzu, vstupu do All inclusive dovolenkovej zóny alebo jednorázovým príspevkom. 

Blog o meditácii

je meditacia bezpecna

Je meditácia bezpečná?

Bookmark
ClosePlease login

Meditácie a mindfulness sú vo všeobecnosti veľmi bezpečné. Treba si však uvedomiť, že každý sme iný. Niekto je citlivejší, iný menej, a niektorí z nás si so sebou nosia aj traumy. Preto je dôležité vedieť, ako praktizovať tieto techniky bezpečne pre našu duševnú pohodu a zdravie. Na túto tému som

Čítať ďalej »
meditovat online julmia

Veľká novinka: Meditovať.online sa mení na Julmia

Bookmark
ClosePlease login

Ahojte, mám veľkú novinku!  Meditovať.online sa mení na Julmia. Dôvod tejto zmeny je jednoduchý. Meditovať už dlho nevystihuje to všetko, čo robím. Okrem meditácií sa venujem aj: Navyše chcem tento projekt šíriť medzi ešte viac ľudí. Do témy mindfulness, relaxácií a  sebarozvoja chcem priniesť viac ľahkosti, nadhľadu a slnka. Preto

Čítať ďalej »

Dostávaj novinky

Prihlás sa do newslettra, aby ti neušla nová meditácia. Do mailu ti budú chodiť nové videá, články či informácie o hodinách, ktoré učím naživo.

Si tu správne!